Y-Drive wypożyczalnia samochodów

Wynajem samochodów. Kraków. Warszawa. Łódź. Wrocław. Poznań. Gdańsk.

Wynajem Samochodów

Wynajem Samochodów Dostawczych

Wynajem Busa

Y-Drive wypożyczalnia samochodów na każdą okazję, do różnych celów, na elastycznych warunkach i w Twoim budżecie

Y-Drive wypożyczalnia samochodów, która powstała z pasją do świadczenia usług na bardzo dobrym poziomie.

Wynajem samochodów zawsze był, jest i będzie usługą, która budzi jednocześnie duży poziom zainteresowania po stronie tych kto potrzebuje wynająć samochód, wynająć furgonetkę lub wypożyczyć bus, ale także oczekuje profesjonalnego wsparcia w technicznych i logistycznych pytaniach.

Wynajem samochodów we współpracy z naszą wypożyczalnią samochodów pozwala zadowolić trzy najważniejsze kryteria które powinna spełniać każda wypożyczalnia:

wynajem samochodów na już lub we wskazanym terminie

wynajem samochodu który najbardziej spełnia oczekiwania budżetowe

wynajem samochodu w dobrym stanie technicznymUsługi które oferuje nasza wypożyczalnia samochodów

Wynajem Samochodów

Wynajem Samochodów Dostawczych

Wynajem Busa


Wynajem Długoterminowy Samochodów

Wynajem Długoterminowy Samochodów który oferuje nasza wypożyczalnia samochodów jest skierowany na zapewnienie wygody korzystania z własnego samochodu bez potrzeby opiekować się jego stanem technicznym, ubezpieczeniem OC/AC, przeglądami okresowymi, wyposażeniem, i innymi rzeczami. Długoterminowy wynajem samochodów pozwala zarządzać kosztami przydzielonymi na utrzymanie samochodu w sposób elastyczny za pomocą wygodnych warunków zamrażania bez zwrotu, zawieszenia oraz wypowiedzenia umowy.


Wynajem Długoterminowy Samochodów Używanych dla Osób Fizycznych

Wynajem Długoterminowy Samochodów Używanych dla Osób Fizycznych staje się coraz bardziej aktualny w nasz czas. Praca w mieście często wymaga samochodu o którym jako osoba fizyczna martwiłbyś się mniej: po co marnować własny samochód do zadań roboczych. Y-Drive wypożyczalnia samochodów jest w pełni przygotowana do tego. Oferujemy Wynajem Długoterminowy Samochodów Używanych dla Osób Fizycznych pod różne cele:

– wynajem auta do codziennego wykorzystania w mieście

– wynajem samochodów Uber, Bolt, wynajem aut na taxi

– wypożyczenie samochodu do codziennego użytkowania


Wynajem Samochodów Dostawczych

Wynajem Samochodów Dostawczych z Y-Drive jest prosty i szybki. Skupiamy się na logistycznym aspekcie tej usługi. Prawie zawsze wynajem samochodów dostawczych wiąże się albo z prowadzoną działalnością gospodarczą, która wymaga, żeby wynajem samochodu dostawczego był tani i długoterminowy, niekiedy to też łączy się z pilną potrzebą auta dostawczego na już. Albo z nie mniej pilnym krótkoterminowym zapotrzebowaniem od osoby fizycznej, która poszukuje wynajem aut dostawczych dla przeprowadzki, przewozu wielogabarytowych rzeczy lub mebli, itd.

W tych i wszystkich innych sytuacjach nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych Y-Drive jest do pastwa dyspozycji. Elastyczne warunki rezerwacji, odbioru i zwrotu, przeglądów technicznych robi wynajem samochodów dostawczych z Y-Drive czystą przyjemnością.


Wynajem Busa

Y-Drive wypożyczalnia samochodów spośród usług głównych oferuje wynajem busa. Możecie państwo znaleźć naszą ofertę na ‘OLX wynajem busa’, ale zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym fleet managerem przez telefon. To ułatwi wypożyczenie busa i przyspieszy rezerwacje oraz odbiór. Jako że oferujemy wynajem busów zarówno dla firm tak i dla osób fizycznych możecie państwo liczyć na elastyczne warunki w zależności od specyfiki celów do których planujecie wynajem busa.


Wynajem Uber

Wynajem samochodów Uber jest bardzo korzystnym sposobem na dodatkowy zarobek. Y-Drive wypożyczalnia samochodów posiada samochody przygotowane pod wynajem Uber ( a także Bolt, Free Now, Glovo i zwykłą taksówkę ).

Jeśli rozważasz wypożyczenie samochodu dla dalszego użytkowania w Uber, Bolt, Glovo lub w jakości taxi skontaktuj się z naszym managerem floty i otrzymaj korzystną ofertę już dzisiaj.Dodatkowe usługi Y-Drive. Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia Rowerów blisko Ciebie

Mieszkając w dużym mieście zawsze wolimy uciec poza jego granicy. Wyjazd za miasto pozwala zrobić city break, nacieszyć się świeżym powietrzem. A nawet zostając się w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Kołobrzegu czy Świnoujście czasem trzeba przesiąść na rower wyczynowy lub rower miejski i poruszać się EKO.

Nasza wypożyczalnia rowerów jest do państwa dyspozycji. Proponujemy rowery wyczynowe, szosowe, górskie i miejskie. Wypożyczenie roweru z Y-Drive jest szybkie i wygodne więc warto sprawdzić dostępne maszyny i zarezerwować coś dla siebie na weekend lub długoterminowo.

Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią rowerów a odpowiemy na wszystkie pytania.


Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Y-Drive oferuje rowery elektryczne dla krótkoterminowego oraz długoterminowego wynajmu. Rozwiązanie to jest bardzo korzystne zarówno dla rozrywki i odpoczynku jak i dla codziennej pracy dostawcy / kuriera Uber, Bolt, Wolt, Glovo.

Wynajem rowerów elektrycznych z Y-Drive stanowi bardzo łatwą procedure, wystarczy dowiedzieć się o dostępności i zarezerwować. Proponujemy elastyczne pakiety cenowe w naszej wypożyczalni rowerów elektrycznych, które dostosowujemy do rodzaju zapotrzebowania naszego klienta.

Zadzwoń lub napisz do naszej wypożyczalni i wynajmij rower elektryczny szybko i na dobrych warunkach.

Skontaktuj się z Y-Drive Wypożyczalnia Samochodów i załatw wypożyczenie samochodu już dzisiaj

Siedziba główna naszej wypożyczalni samochodów

Kraków

ul. Rzemieślnicza 1, 30-363


Kontakt mailowy w kwestii wynajmu samochodu i innych pytań

info@y-drive.pl


Zadzwoń do nas i przyspiesz wypożyczenie auta

motywowanie pracowników

CALL ME
+
Call me!